Aldatmak

ALDATMAK

Aldatmak

Vahide Perçin

Vahide Perçin

Güzide Yenersoy

Güzide, ailesine düşkün ancak yer yer mesafeli ve soğuk olabilen, bastığı yeri inleten, katı, kuralcı, doğrularından asla sapmayan bir hukukçudur. Hakimlik görevini uzun seneler kendinden ödün vermeden sürdürmüş olan Güzide, evlatlarından birinin hayatını kurtarmak için çok sevdiği mesleğinden vazgeçmek zorunda kalır. Doğru bildiğinden asla şaşmayan, fakat sevdikleri için her şeyi göze alabilecek olan Güzide, yine en çok ailesiyle sınanacaktır…

Ercan Kesal

Ercan Kesal

Ali Sezai Okuyan

Sezai, Nevşehir ve Ankara'da hukuk büroları olan ülkece tanınmış bir avukattır. Şiir ve edebiyat düşkünü olan Sezai'nin Güzide ve Tarık ile olan arkadaşlığı üniversite yıllarına dayanmaktadır. Güzide ve Tarık bir ilişkiye başlayınca Sezai aradan çekilmeyi, Güzide'ye karşı duygularını içine atmayı seçmiştir. Güzide ile yollarının yeniden kesişmesi ise, hayatında yeni bir sayfa açmıştır. Güzide'yi bir kez daha kaybetmemeye kararlı olan Sezai, Güzide için savaşmaktan vazgeçmeyecektir.

Mustafa Uğurlu

Mustafa Uğurlu

Tarık Yenersoy

Açgözlü yapısı yüzünden hayatındaki herkesi kaybetmiş olan Tarık, en çok Güzide'yi kaybetmiş olmaktan pişmandır. Başarılı ve karizmatik avukat maskesinin ardında çevirdiği karanlık işler ayağına dolanmaya başlayan Tarık, artık her hamlesini hesaplayarak yapmak zorundadır.

Yusuf Çim

Yusuf Çim

Ozan Yenersoy

Babasının açgözlü karakterini az da olsa paylaşan Ozan, genç ve cesur bir inşaat mühendisidir. Hırsı yüzünden kariyerinde dikiş tutturamamış olan Ozan'ın gözü ise karısı Zeliş'ten başka bir şey görmemektedir. Zeliş'in de paylaştığı kolay yoldan zengin olma hevesi, başına büyük dertler açılmasına sebep olacaktır.

Cem Bender

Cem Bender

Oltan Kaşifoğlu

Güzide ve ailesi ile tanışıklığı uzun zaman öncesine dayanan Oltan, ülkenin en varlıklı iş adamlarından biridir. İnsanların zayıflıklarını kişisel menfaatleri için kullanmaktan çekinmez. Hayatı büyük bir satranç oyunu gibi oynayan Oltan'ın tek zayıf noktası ise, oğlu Tolga'ya olan sevgisidir.

Caner Şahin

Caner Şahin

Tolga Kaşifoğlu

Ünlü iş adamı Oltan Kaşifoğlu'nun oğlu Tolga, çocukluk arkadaşı Oylum'a kendini bildi bileli kör kütük aşıktır. Oylum ile defalarca kez sınanan aşkları, iki tarafın da gururuna yenik düşmesi sebebiyle yarıda kalmıştır. Oylum'u unutmak için Oylum'un en yakın arkadaşı Selin ile evlenen Tolga, bir yalan üzerine kurulu evliliğini sürdürmekte zorlanmaktadır.

Feyza Sevil Güngör

Feyza Sevil Güngör

Oylum Yenersoy

Tolga ile aşkları aileleri arasındaki çatışma yüzünden yarım kalmış olan Oylum, Behram ile mutsuz bir evliliğe mahkum bırakılmıştır. Ancak o da Tolga'dan vazgeçmekte zorlanmakta, kalbine söz geçirememektedir. Behram'ın komaya girmesi ve Kahraman'ın hayatına girmesiyle Oylum çok daha zorlu ikilemler yaşayacaktır.

Asena Girişken

Asena Girişken

Yeşim Denizeren

Tarık ile mutlu bir evliliğe sahip olduğunu zanneden Yeşim'in hayatı, kocası zannettiği adamın halihazırda otuz yıllık bir evliliği olduğunu öğrenince alt üst olmuştur. Güzide ile yolu kesiştikten sonra Tarık'ın gerçek yüzüyle defalarca kez yüzleşmek zorunda kalan Yeşim, asıl düşmanının Güzide değil Tarık olduğunu sonunda anlamıştır. Tarık, kızları Öykü'yü Yeşim'in elinden alınca, Yeşim'in en büyük arzusu kızına kavuşmak haline gelir.

Cem Sürgit

Cem Sürgit

Ümit Özgüder

Güzide'nin kimyager kardeşi Ümit, neşeli, esprili, hafif fırıldak, evli ve bir kız çocuk sahibidir. Güzide onun için bir abladan ziyade hep bir anne olmuştur. Aralarında ne yaşanırsa yaşansın zor anında yanında daima Güzide'yi bulan Ümit ablasının en büyük destekçisidir.

Meltem Baytok

Meltem Baytok

Nazan Tokluca

Güzide'nin üniversite yıllarından beri en yakın arkadaşı olan Nazan, başarılı bir hakimdir. Güzide ile uzun yıllardır sürdürdüğü arkadaşlığı, Behram ile olan akrabalık ilişkisi yüzünden zor bir sürece girmiştir. Yine de Nazan, Güzide'yi de çocuklarını da kendi ailesinden gibi sevmektedir.

Selin Kahraman

Selin Kahraman

Zeliş

Genç, güzel ve kurnaz bir genç kadın olan Zeliş'in Ozan ile yolları, Oltan için çalıştıkları dönemde kesişmiştir. Daha ilk bakışta birbirinden etkilenen ikili, çok geçmeden acı bir tesadüfle karşılaşır. Zeliş, Yeşim'in kuzenidir. Zeliş uğruna ailesini karşısına alan Ozan, artık evli olduğu kadının karanlık tarafıyla henüz yüzleşmemiştir. Zeliş, türlü oyunlarla Ozan'ı avcunun içine almak üzeredir.

İlayda Çevik

İlayda Çevik

İpek Okuyan

Mimarlık bitirmiş, şehircilik planlama yüksek lisansı ve doktorası yapmıştır. İşsiz kaldığı Kanada'dan sürpriz bir şekilde gelip yıllardır konuşmadığı babası Sezai'nin yanında kalmaya başlar. Aslında göründüğü kadar normal olmayan İpek'in bir de Güzide ve ailesinin hayatını değiştirecek gizli bir gündemi vardır. Annesinin intiharı sonrası babasıyla arası açılan İpek, şimdi Sezai'yi çok mutlu eden Güzide'den hiç hoşlanmamaktadır.

Berkay Ateş

Berkay Ateş

Kahraman

Behram'ın teyzesinin oğlu, Mualla ve Nazan'ın yeğenidir. Kahraman'ın Danıştay'da hakim olan babası ve avukat annesi, Kahraman lisedeyken trafik kazasında ölmüştür. Mualla Kahraman'a maddi manevi destek vermiş, onu oğlu yerine koymuştur. Kahraman, ergenliği anne babasız geçtiği için güvenli bağlanma sorunu yaşamaktadır. İyi bir üniversitenin ekonomi bölümünü bitiren Kahraman modern biridir. Ancak İstanbul'a dönünce yaşayacakları ve kalbinde doğacak aşk içinde uyuyan feodal karakteri giderek arttıracak ve Behram gibi sahiplenici biri haline gelecektir.

Alize Gördüm

Alize Gördüm

Azra

Tarık'ın ablasının kızıdır. Gazetecilik mezunu olan Azra Ankara'da bir süre çalışmıştır. Mesleki hırsları vardır ama bir türlü yükselememiştir. Azra çalışkan ve obsesyon derecesinde titizdir. Ne çok dik başlı, ne çok uysaldır. Duyguları uçlarda yaşar. Sevdiklerine düşkündür, sevmediklerine ise düşman. Özünde iyi kalpli olmakla birlikte hayatta gördükleri kalbini katılaştırmıştır. Tarık yıllardır pek görüşmediği ablasının hastalığını öğrenince Azra'ya yanına taşınmasını önerir. Azra sevinçle kabul eder. Öykü'yle de çok iyi anlaşan Azra'nın bunca zaman sonra aniden hayatına girmesinden şüphelenmeyen Tarık'ı büyük sürprizler beklemektedir.

Yeşim Salkım

Yeşim Salkım

Zennure

Sakin ve uysal bir yapıda gibi gözüken Zennure'nin hassas noktası gururudur. Her şeyi yapabilecek bir potansiyele sahip Zennure'nin gelişi taşları yerinden oynatacak.
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
BİZE ULAŞIN