Beni Bırakma

Beni Bırakma

Beni Bırakma hafta içi her gün atv avrupa'da!

Genel Hikaye

Aile olmanın, sadakatin, aşk ve ihanetin tekrar sınandığı günlük dizi Beni Bırakma, genç oyuncu kadrosuyla ekranlara gelmeye devam ediyor.
Sayar ailesi, Ankara'nın en köklü ailelerinden biridir. Baba Cengiz, genç yaşından beri çalışarak işlerini geliştirmiş, oğullarını büyütmüştür. Geleneksel bir baba olan Cengiz için aile her şeydir. Aralarında ne yaşanırsa yaşansın, akşam olunca aynı sofraya oturulur. Ailenin büyük oğlu Tarık, tıpkı babası gibi bir delikanlıdır ve işleri devralmış durumdadır. Sıla'ya aşık olmasıyla birlikte hayatı değişir. Ailenin küçük ve uçarı oğlu Emre ise tıp doktorudur. Onun hayatı da Zeynep'e olan aşkıyla yepyeni bir yola girer. Bu aşk ile pandoranın kutusu açılır. Arzu şiddetle bu aşka karşı çıkar, Emre ise annesine karşı çıkarken aileyi sürüklediği kaosun farkında bile değildir. Hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklardır. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecektir: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

Yapım: Focus Film
Yapımcı: Nilgün Sağyaşar - Ayşe Medran
Yönetmen: Hülya Özyıldırım, Nujin Yıldız, Ayşe Işıkay, Tügen, Dilşen Kaya Kavuzlu, Ayşegül Yılmaz Işıkay
Oyuncular: Berkay Veli, Merve Üçer, Emrah Akduman, Sude Doğar, Furkan Engin, Esengül Aypek, Cansın Yılmaz, Özlem Boyacı, Mithat Erdemli, Şebnem Gürsoy, Keiko Belir Yarar, Fatih Gühan, Güzide Çiğdem Akın, Orhan Kocabıyık, Dilek Arıbal, Cansunur Şimşek, Elif Şeker Saka, Tuğçe Özbey, Utku Saçak

BİZE ULAŞIN