Safir

SAFİR

Safir

İlhan Şen

İlhan Şen

Ateş Gülsoy

Gülsoy ailesinin en büyük oğludur. Yurt dışında eğitim almış, özgür ruhlu, kibar, ölçülü, dürüst ve adaletlidir. Ancak karşısındaki kişi haddini aşınca da son derece tavizsiz biridir. Kapadokya'da tanınan, zengin bir ailede büyümüştür. Babasını küçük yaşta trafik kazasında kaybetmiştir. Dedesi Ömer kendi otoritesini ve iradesini kabul ettirmek için sınır tanımayan biri olduğu için ilişkileri çocukluğundan beri çatışma halindedir. Babası öldükten sonra annesi onu adeta babası yerine koymuş, bütün ilgiyi ve korumayı ondan beklediği için Ateş aile içinde aslında baba figürü haline gelmiştir. Annesi Gülfem, kardeşleri Yaman ve Okan onun en kıymetlileridir.

Özge Yağız

Özge Yağız

Feraye Yılmaz

Feraye, Kapadokya'da yaşayan dünyalar güzeli bir kızdır. Güzel Sanatlar Fakültesinde Moda tasarım bölümü son sınıf öğrencisidir. Babası yörenin ileri gelen ailelerinden Gülsoyların emektarıdır. Feraye çok küçük yaşta annesini kaybetmiştir. Annesinin kaybından sonra babası hastalanıp tekerlekli sandalyeye mahkum kalınca, evde başlarında bir kadın olsun diye tekrar evlenince, Feraye üvey anne elinde zorbalığa maruz kalır. Bu durum ona kendini korumayı ve tek başına ayakları üzerinde durmasını öğretir. Çalışkan, dürüst, inançlı, aşkın gücüne inanan, sadık biridir. Gülsoy'ların ortanca oğlu Yaman'la çocuklukları beraber geçmiştir. İkisinin de ortak noktası anne sevgisini yaşayamayan çocuklar olmalarıdır. Birbirlerinin ilk arkadaşı ilk ve son aşkı olmuşlardır.

Burak Berkay Akgül

Burak Berkay Akgül

Yaman Gülsoy

Gülsoy ailesinin ortanca oğludur. Küçük yaşta kaybettiği babasını hiç hatırlamıyordur. Annesi Gülfem'in ise en gözde çocuğu abisi Ateş'tir. Yaman kardeşi Okan'la beraber anneleri için hep ikinci planda kalmıştır. Ateş'in o henüz küçük bir çocukken evden ayrılmasıyla aile içindeki dengeyi korumak için dedesi Ömer'in otoritesine boyun eğmek zorunda kalmıştır. Annesi tarafından göremediği sevgiyi de beraber büyüdüğü Feraye'de bulmuş ve ona çocukluğundan beri aşkla bağlı kalmıştır. Ailesinden sevgi görmemesine rağmen, sevdikleri için her şeyi göze alabilen, heyecanlı, romantik yeri geldiğinde dünyayı karşısına alabilecek biridir. En büyük hayali Feraye ile evlenip bu zamana kadar yaşayamadığı sevgiyi hem kendine hem de kuracağı aileye vermektir.

Erkan Bektaş

Erkan Bektaş

Vural Bakırcıoğlu

Kapadokya'da doğmuş fakir bir ailenin çocuğudur. Hırslı, güç sahibi olmak isteyen, ailesi tarafından terk edilmiş biridir. Bu yüzden iş dünyasının karanlık tarafında kendini var etmiş, büyük bir maddi kazanca sahip olmuş biridir. Bade ve Bora adında yetişkin iki çocuğu vardır ve onlara çok düşkündür. Para ve ailesi için girmeyeceği tehlikeli oyun yoktur. Ömer Gülsoy'un oğlu Ahmet'le çocuk diyebileceğimiz yaşlarda tanışmış, Ömer'e kendini sevdirmiştir. Tek eksiği itibar olan Vural bu eksiğini de Ömer Gülsoy'la yaptığı ortaklıklarla kazanmayı hedeflemiş biridir.

Nur Yazar

Nur Yazar

Cemile Yılmaz

Cemile'nin, kızı Aleyna için yapamayacağı hiçbir şey yoktur.
Gizem Sevim

Gizem Sevim

Aleyna Yılmaz

Cemile'nin biricik kızı, Feraye'nin üvey kardeşidir.
Can Bartu Arslan

Can Bartu Arslan

Okan Gülsoy

Ailenin en küçüğü Okan, deli dolu, günü kurtarmaya göre yaşayan, kendini dedesi Ömer'e kanıtlayabilmek için elinden ne gelirse yapmaya çalışan biri.
Gizem Karaca

Gizem Karaca

Güneş Açıkalın

28 yaşında zeki, güzel ve çekici bir genç kadındır. Kendine özgü bir espri anlayışı vardır, özgüveni yüksek ve dik başlıdır. İnandığı doğruları savunmaktan çekinmez. Bu huyu bazen başına bela olur. Zekâsı sayesinde çözüm bulmakta zorlanmaz.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
BİZE ULAŞIN