Vermem Seni Ellere

VERMEM SENİ ELLERE

Vermem Seni Ellere

Vermem Seni Ellere Hakkında

Emre Bey ve Buse Meral'in başrollerinde buluştuğu dizinin çekimleri için Ordu'ya gitmeye hazırlanan oyuncular, okuma provasında bir araya geldi. Güçlü oyuncu kadrosu ve ilgi çekici hikayesiyle yakında ekranlara damga vurmaya hazırlanan dizi; dağların, derelerin, yaylaların özgür kızı Zeliş'le her türlü maceranın ve aksiyonun tutkunu Mehmet'in hikayesini anlatıyor.

Ali Balcı'nın yönetmenliğini yaptığı dizinin oyuncu kadrosunda; Emre Bey, Buse Meral, Fatih Al, Filiz Ahmet, Cihat Tamer, Bülent Alkış, Goncagül Sunar, Bahtiyar Engin, Burak Can, Sina Özer, Şeyma Peçe, İpek Özağan, Kayhan Açıkgöz, Esin Gündoğdu, Meriç Özkaya, Duygu Kum, Berk Artıran yer alıyor.

Oyuncular: Emre Bey, Buse Meral, Fatih Al, Filiz Ahmet, Cihat Tamer, Bülent Alkış, Goncagül Sunar, Bahtiyar Engin, Burak Can, Sina Özer, Şeyma Peçe, İpek Özağan, Kayhan Açıkgöz, Esin Gündoğdu, Meriç Özkaya, Duygu Kum, Berk Artıran.

KÜNYE:

Yapım: Akn Film

Yapımcı: Akın Topuz, Emre Arda

Yönetmen: Ali Balcı

Genel Koordinatör: İlkim Dağlı

Uyarlayan: Gülbike Sonay Üte, Tuna Kıygı

Senaryo: Şehrazat Tunus Taşçı, Damla Güçer, Samed Aslan

2. Yönetmen: Işılsu Günday

Görüntü Yönetmeni: Umut Yörükoğlu

Müzik: Jingle Tv-Batuhan Fırat

Sanat Yönetmeni: Deniz Emre Özbakan

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
BİZE ULAŞIN