Üvey Anne

ÜVEY ANNE

Üvey Anne

Hazal Filiz Küçükköse

Hazal Filiz Küçükköse

Serap Kutlu

Zeki, çekici, bir o kadar da haset olan Serap, patronu Faruk Gencer'i nikah masasına oturtmak için onun çocuklarını kullanmaktan hatta çocuklarda derin yaralar açmaktan çekinmeyecek kadar hedefine kilitlenmiştir. Ancak bu o kadar da kolay olmayacaktır!

Kutsi

Kutsi

Faruk Gencer

Pek çok başarılı iş insanı gibi zeki, güçlü, karizmatik biridir Faruk. Onurundan, gururundan ve ahlakından taviz vermez. Çocukları ve kadını vazgeçilmezidir. Zor sever ama sevdi mi… Sevdi mi çok güzel sever Faruk! İşte onu asıl özel kılan da budur! Hayat Faruk'u "asla" dediği yerden sınayacak, bedellerini ise çocuklarıyla birlikte ödeyecektir!

Aslı Tandoğan

Aslı Tandoğan

İpek Zengin

Muhteşem bir anne, enerjik, duygusal, sanatçı naifliğinde ancak bununla birlikte analitik yanı güçlü bir kadın İpek. Eski eşinin ihanetinin ardından toparladığı duygu dünyası, Faruk'a karşı değişen hisleriyle hallaç pamuğuna dönüşecek ve İpek duygularıyla mantığı arasında kalacaktır.

Ezgi Şenler

Ezgi Şenler

Nisan Gencer

Yaşından olgun davranışlar sergileyen, anaç ve zeki bir kızdır. Duygu dünyasını çok iyi kontrol eden Nisan, Cem'e karşı hisleri konusunda aynı başarıyı gösteremeyecek, Serap yüzünden babası ve kardeşleriyle sorun yaşayacaktır.

Ayşegül Günay

Ayşegül Günay

Mürvet Kutlu

Serap'ın besleme annesi. Hayatta tek varlığı olan kızı için yapamayacağı şey yok. Bu uğurda kendisini büyüten aileye karşı sinsice planlar yapacak kadar ileriye gidebilecek olan Mürvet, kendini temize çekmek için arkasına saklandığı annelik duygusunu renkli kişiliği, hazır cevaplığı ve kurnazlıklarıyla sergileyecek renkli bir karakter.

Hakan Eratik

Hakan Eratik

Mete Sönmez

İpek'in eski eşi, Ege'nin babasıdır. Zeki, hırslı, başarılı bir avukattır ancak genç yaşta aşkla evlendiği İpek'i kendi deyimiyle "monotonluktan sıkılıp" aldatınca boşanmak zorunda kalmıştır Mete. Bir süre sonra yeni aşkıyla da yapamadığını görünce yaptığı hatayı idrak eden Mete'nin tek derdi tekrar ailesini bir araya getirmektir. Şimdilerde o "monotonluk" gözünde tütüyordur ancak yaptığı hatanın bedelini ödemesi o kadar da kolay olmayacaktır.
Bengü Ergin

Bengü Ergin

Efsun Gencer

Muğla'nın varlıklı ailelerinden birinin kızı olan Efsun, sadece güzelliği ile değil sevgi dolu yüreği ile de herkesin gönlünde taht kurmuştur. Serap hariç! Genç yaşta aşık olup evlendiği Faruk'la evliliğinden olan üç çocuğuyla mutlu bir yaşam sürerken hayatın getirdiği kötü bir sürprizle Efsun, tüm hayallerinden vazgeçmek zorunda kalacaktır!

Nehir Gökdemir

Nehir Gökdemir

Naz Gencer

Naz özel bir kolejde ortaokul son sınıfa gitmektedir. Neşeli, heyecanlı, coşkulu ve dışa dönüktür. Değişik lezzetlere, tenise ve son moda kıyafetlere düşkündür. Üstelik zevklidir de… Serap'ın varlığından son derece memnun olsa da hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını, ablası Nisan'la arasının açılması pahasına deneyimleyecektir.

Emir Kaan Özkan

Emir Kaan Özkan

Ömer Gencer

Gencer ailesinin en küçük ferdi olan Ömer, henüz beş yaşındadır. Her çocuk gibi oyun oynamak hayatının merkezindedir Ömer'in. Gönülden bağlandığı Serap ablasının sevgisi ise aslında onu hedefine ulaşmaktaki en büyük silahı olarak görmesinden ibarettir. Bunun farkında olmayan Ömer, çocuksu saflığı ile Serap'ı rehabilite edecek midir?

Emin Günenç

Emin Günenç

Cem Öztürk

Farukların müştemilatında yetişmiş genç, yakışıklı, başarılı ve onurlu bir avukat. Nisan'ın kendisine karşı değişen hisleriyle mücadele ederken Serap'ın kıskançlıklarına da maruz kalacak olan Cem, aşkın yıkıcı ve yapıcı yanlarıyla tanışarak onurunu sınamak zorunda kalacak…

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
BİZE ULAŞIN